Життя   • 29 червня 2015 року, 19:42763

Балога пропонує накормити військовими сухпайками членів Кабміну

Балога пропонує накормити військовими сухпайками членів Кабміну

Нещодавно волонтери "Руху підтримка закарпатських військових" розповіли громадськості про неякісний вміст сухпайку для бійців АТО. За їх словами, у консервах, зокрема, паштеті, виявлена пліснява. 

Народний депутат України Віктор Балога на своїй сторінці у Фейсбуці гостро розкритикував військових посадовців щодо вмісту сухпайків для бійців АТО. "Можливо те, що зображене на фото, трохи схоже на продукти харчування, але по запаху - більше нагадує помиї. Після такого "харчування" люди звертаються до лікарів зі скаргами на болі в шлунку", - зазначив політик.

У зв’язку з цим нардеп відкрито звернувся до Президента України з проханням допомогти Міністру оборони навести лад з харчуванням захисників.

"У мене є проста пропозиція, однак яка стовідсотково принесе результат. Пропоную Вам відвідати найближче засідання Кабінету Міністрів і запропонувати урядовцям 3 рази на день, протягом 7 днів харчуватися цим, з дозволу сказати, пайком.

Якщо хтось не погодиться - нехай кладе заяву на стіл. Наголошую, харчуватися повинен кожен - тричі на день, сім разів на тиждень. Не менше. Інакше до них ніколи не дійде, що з цим потрібно щось робити. Що наші громадяни, які там на передовій, теж люди, а не собаки. Хоча, думаю, собаки міністрів споживають якіснішу їжу", - написав депутат Верховної Ради.

Крім того, закарпатський політик зауважив, що до відповідальності мають бути притягнені і особи, які причетні до фірм, які виготовляють харчові набори. "Пане Президенте, потрібно показати, що в домі є господар і що має бути порядок. В моєму розумінні, власник фірми, яка постачає сухі пайки, має сидіти. Той, хто дав дозвіл на їх закупівлю - також. Навіть, якщо ця людина прийшла з середовища волонтерів", - звернувся до Глави держави народний обранець.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів