Життя   • 1 липня 2015 року, 09:39540

На Хустщині відкрили оновлений дитсадок

На Хустщині відкрили оновлений дитсадок

Сьогодні у селі Крива, що на Хустщині, нарешті відбулася довгоочікувана подія – після реконструкції був зданий в експлуатацію місцевий дитячий садочок.

Після майже двохмісячної перерви з новою силою запрацював заклад для 65 вихованців.

"Потужність нашого садочка – 50 діток, проте наразі він нараховує їх 65 у трьох групах", - розповів завідувач Кривським ДНЗ Віталій Бута.

"Саме для них ми стараємося, щоб приміщення було затишне і тепле. Тому необхідність у такому ремонті виникла давно, адже йшла досить значна втрата тепла, позаяк вікна та двері своє віджили. І тепер спільна наша з батьками, працівниками і керівництвом села мрія здійснилася. За це дякуємо всім, хто приклав до цього свої зусилля", - додав він.

А робота пророблена чимала. Власними силами батьки, колектив ДНЗ та сільський голова зробили ремонт. Було замінено 36 вікон та 37 міжкімнатних та вхідних дверей, облаштований ігровий майданчик, приведені до ладу групи, кухня та дитячі вбиральні.

Керівництво Хустщини побувало на відкритті оновленого садочку і відзначило кривських активістів за якісну та швидку роботу.

"З усіх об’єктів, які йдуть за рахунок субвенції з обласного бюджету, це перший, який завершений на сто відсотків, -каже в.о. голови Хустської РДА Михайло Пристая. - З чим ми щиро вітаємо громаду с.Крива. Спільними зусиллями за невеликий проміжок часу нам вдалося втілити у життя цей проект, на який було виділено 357 тисяч гривень."

 

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів