Життя   • 1 липня 2015 року, 09:46595

Ромський активіст спростував своє твердження про те, що лікарка "швидкої допомоги" була нетверезою

Ромський активіст спростував своє твердження про те, що лікарка "швидкої допомоги" була нетверезою

Учора після резонансної події з викликом «швидкої» допомоги до хворої дитини з мікрорайону Радванка, ромський активіст Мирослав Горват навідався в Ужгородську міську дитячу клінічну лікарню, де зараз перебуває на лікуванні малолітній Арон та його мати Мар’яна. З’ясувалось, що дитина має запущений бронхіт і зараз проходить курс лікування. Через день-два їх мають виписати додому.

Згодом громадський діяч зустрівся з лікаркою, яка відмовлялася провести огляд дитини у будинку. "Лікарку «швидкої» звати Леся Юліанівна, у неї великий стаж роботи за фахом. З її слів, вона взагалі не вживає алкоголь, оскільки хворіє на гіпертонічну хворобу, а вчора їй було погано – у неї стався гіпертонічний криз, вона хвилювалася через сімейні обставини і тому вона прийняла заспокійливі ліки (валеріанку)", - повідомив Мирослав Горват на своїй сторінці у Фейсбуці.

З її слів, вона злякалася натовпу, який зібрався навколо машини і тому викликала міліцію. Хоча пояснити причину, чому вона не хотіла розповісти про всі ці обставини на місці так і не змогла. Як і не схотіла тоді представитися. 

"Мені хочеться вірити її словам, і у випадку якщо це правда, що вона не вживала алкоголь, я вибачаюсь за це перед нею. Але навіть у цьому випадку, якщо вона себе так погано почувала, для чого було брати виклик до хворого і взагалі виходити на чергування?", - написав активіст.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів