Життя   • 1 липня 2015 року, 10:22616

З Тячівщини для військових у зону АТО відправили два транспортні засоби

З Тячівщини для військових у зону АТО відправили два транспортні засоби

Цього разу техніка буде доставлена для потреб 128 –ї бригади, зокрема 4-го батальйону, в якому служать закарпатці і зокрема бійці з Тячівщини.

Вона їм там на передовій вкрай необхідна, про що військові неодноразово заявляли волонтерам.  Тож «ГАЗ-66» та «УАЗ»  стануть у пригоді під час дислокації та виконанні різних завдань, - стверджують у Тячівській РДА.  

Досі автомобіль «ГАЗ-66» перебував на балансі ПАТ «Закарпатський завод «Електроавтоматика» (директор Микола Левицький).

Його відремонтували і привели до ладу волонтери з Тересви Юрій Данилюк, разом з помічниками-майстрами Романом Козарем та Василем Муциком. Майже тиждень знадобилось умільцям попрацювати, щоб її відремонтувати. А потім провели випробування вантажівки  на гірських дорогах. Тож запевняють, що вона  справно служитиме і бійцям на передовій.

«УАЗ», який можна використовувати як «швидку» для батальйону, передала Тячівська районна лікарня №1.  А кошти на всі необхідні запчастини, зокрема, й паливо виділив т.в.о. голови Тячівської РДА Василь Йовдій.

Він же особисто вручив ключі від машин бійцю 4-го батальйону 128-ї бригади Василю Чендею з Тересви, який разом з своїм односельчанином супроводжуватимуть авто до Краматорська. Щоб зекономити паливо, їх завантажать на фуру і в такий спосіб транспортують на схід.

-  З Тячівського району для потреб армії у різні частини відправлено вже більше півсотні різних машин. Нашим землякам на передовій дуже необхідні транспортні засоби. Тому ми й намагаємося їм в цьому допомогти, - наголосив Василь Йовдій.

Також керівник району побажав волонтерам щасливої дороги, бійцям вдалої служби і якнайшвидшого повернення додому живими та здоровими.

Традиційно перед відправкою автомобілі було освячено. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів