День слідчого у Мукачеві святкують 32 правоохоронці

Життя  1 липня 2015 року, 12:34 1601

1 липня слідчі підрозділи органів внутрішніх справ України святкують своє професійне свято – День слідчого.

- Слідчий у кримінально-процесуальному процесі — це посадова особа, яка уповноважена здійснювати попереднє слідство у кримінальній справі, а також інші повноваження, передбачені процесуальним законодавством, — зазначає перший заступник начальника Мукачівського міськвідділу міліції— начальник слідчого відділення Михайло Петрище. — В межах наданих йому процесуальних повноважень слідчий  забезпечує найважливішу функцію боротьби зі злочинністю – розслідування злочинів, повно і об’єктивно досліджує їх обставини. Саме від результатів діяльності слідчих багато в чому залежить кінцевий результат роботи правоохоронних органів. Професіоналізм слідчих є вирішальним фактором для успішного розслідування.

- Прийти в професію може будь-яка людина з юридичною освітою, а от працювати далі зможе не кожен: доведеться постійно стикатися з людським горем, тож витримає це тільки по-справжньому сильна людина. Окрім цього слідчий повинен бути чесним і відповідальним, мати аналітичне мислення у спілкуванні з людьми, проявляти якості психолога.

Наразі у Мукачівському слідчому відділу міліції працює 32 слідчих. Робота, на перший погляд, паперова, але вона копітка, відповідальна, вимагає ненормованого робочого дня. І найголовніше: за кожною справою — доля людини (як потерпілого, так і злочинця), - інформує Мукачівський МВ УМВС.

- Колектив наш в основному молодий, але всі старанно працюють. Користуючись нагодою, вітаю своїх колег з професійним святом. Бажаю усім працівникам слідчого відділу міцного здоров’я, бадьорості духу, підтримки колег і нових звершень у професійній діяльності, а також родинного тепла, добробуту та благополуччя,-коментує Михайло Петрище.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0