Життя   • 2 липня 2015 року, 10:15528

На обліку мукачівської міліції перебуває 26 неповнолітніх

На обліку мукачівської міліції перебуває 26 неповнолітніх

Правоохоронці кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу спільно з працівниками кримінально-виконавчої інспекції провели екскурсію до відділу міліції для дітей, які раніше мали проблеми із дотриманням закону.

Наразі на обліку перебуває 26 неповнолітніх, – розповідає в.о. начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей Олександр Корчнявий. – Ми намагаємося опікуватися цими підлітками. Основне наше завдання не допустити вчинення ними нових правопорушень під час випробувального терміну, вберегти їх від негативного впливу дорослих і однолітків, дати їм можливість за цей час обміркувати скоєне і стати на шлях виправлення, – повідомляє Мукачівський МВ УМВС. 

Неповнолітніх, які наразі звільнені від відбування покарання з іспитовим терміном, правоохоронці запросили до міськвідділу. Тут зовсім юним хлопцям розповіли про відповідальність дітей за вчинення правопорушення, умови їх утримання у місцях позбавлення волі. Учні отримали можливість відвідати чергову частину, кімнати попереднього затримання. Неповнолітні отримали інформацію про строки тримання людей у міліції з метою з’ясування особи та пред’явлення обвинувачення, про особливості використання різного виду міліцейської зброї та захисту.

Таким чином, правоохоронці вкотре закликали неповнолітніх до недопущення вчинення злочинів і правопорушень та про особливості юридичної відповідальності за них, яку несуть особи до 18 років відповідно до чинного законодавства України. 

Підводячи підсумки, старший інспектор міжрайонної кримінально-виконавчої інспекції Михайло Сідор та Володимир Корчнявий побажали дітям, аби вони стали на шлях виправлення і не затьмарювали своє майбутнє роками проведеним за гратами чи судимостями.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів