Життя   • 2 липня 2015 року, 12:12465

Голова Закарпатської облради радить міністру охорони здоров’я Квіташвілі піти з посади

Голова Закарпатської облради радить міністру охорони здоров’я Квіташвілі піти з посади

Сьогодні голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко провів прийом громадян. Загалом прийшло на прийом більше 50 краян з усіх куточків області. Більша частина питань, що піднімалася людьми стосувалися питань медичного забезпечення.

«Висновок можу зробити категоричний – міністру охорони здоров’я пану Квіташвілі треба дослухатись порад свого співвітчизника Саакашвілі та піти з посади. 95% всіх звернень стосувалися виключно питань медичної галузі. В людей через дорожнечу ліків не вистачає грошей на їх купівлю. Ми в області вже виділили 5 мільйонів гривень на лікування важкохворих, купуємо і за обласний бюджет і вакцини. Але зробити реформу в галузі має зробити саме міністерство. Скільки ми чуємо про страхову медицину? А в результаті маємо катастрофічну ситуацію в галузі. Порожні обіцянки і ніяких реальних кроків. Міністру слід піти з посади, такий стан справ у галузі до добра не призведе», – зазначив керівник ради.

Володимир Чубірко чимало питань вирішив невідкладно, частину – скерував до відповідних обласних інстанцій, з окремих – дав чіткі роз’яснення відповідно до чинного законодавства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів