Життя   • 2 липня 2015 року, 15:571144

Випускники Берегівського медичного коледжу урочисто завершили навчання врученням дипломів

Випускники Берегівського медичного коледжу урочисто завершили навчання врученням дипломів

Вперше за роки існування коледжу випускники всіх 6 груп та 3 спеціальностей зібралися разом на урочистості з нагоди успішного завершення навчання.

Дипломи та атестати про середню та фахову освіту майбутнім медикам вручило керівництво закладу. Багато випускників, прощаючись з альма-матер, не стримували сліз.

-​ Медик - одна з найгуманніших професій ,- каже випускниця Оршоля Варга. - Молодший медичний персонал – це ноги для безногого, очі для сліпого, опора для дитини, джерело знань і впевненість для молодої матері, вуста тих, хто занадто слабкий.

Сьогодні коледж готує фахівців із трьох спеціальностей – лікувальної та сестринської справи і фармації. До речі, у закладі запроваджено викладання предметів і на угорській мові, Зокрема, дев’ятикласники мають змогу здобувати середню освіту на рідній мові – угорській.

-​ Ми глибоко вдячні викладачам, кураторам, батькам за всебічну підтримку упродовж цих років навчання, їх мудрі поради й настанови, увагу до наших запитів, - підключається до розмови Вікторія Іваниш.

Свою пошану студенти висловили і в пісенних номерах. Зокрема, схвилювала випускниця Діана Каналош, котра виконала пісню про найдорожчих у світі людей – маму і тата. Випускників зі вступом у самостійне життя вітав головний лікар Берегівської ЦРЛ Іван Малеш.

Випускники коледжу вирішили відмовитися від гучних святкувань та перерахувати зібрані кошти на лікування та реабілітацію воїнів-захисників.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів