Життя   • 3 липня 2015 року, 16:521773 ФОТО

Добровольців стає все менше, – мер Мукачева про хід виконання мобілізації

Сьогодні, 3 липня, у великому залі Мукачівського міськвиконкому міські чиновники разом із правоохоронцями, військовим керівництвом та представниками підприємств обговорювали важливі питання шостої хвилі мобілізації та проблеми, які виникали у попередніх хвилях.

«Закарпаття займає 2-е місце з кінця у списку регіонів по виконанню мобілізаційного плану. Він, зокрема, був виконаний лише на 44%. Добровольців стає все менше. Проте ті, хто перебували у шпиталях, вкотре повертаються на фронт. В області вже відкрито 34 кримінальні справи за фактом ухилення від мобілізації, а обхід за місцем проживання не дає результатів», - почав із сумної статистики мер Мукачева Золтан Ленд’єл.

Представники військкомату підтверджують і зазначають, що ситуація невтішна. За їхньою інформацією, 5 тисяч військовозобов’язаних знаходяться не за місцем проживання. Тому військові попросили керівників підприємств робити звіти та списки працюючих, аби мати змогу вручити їх повістки.

Також під час доповіді йшлося про те, що окремі підприємства не допускають на свою територію військових комісарів, через що виникають труднощі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів