Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Мукачівці зібрали для військових у зоні АТО велику кількість продуктів

Мукачівці зібрали для військових у зоні АТО велику кількість продуктів

Мукачівці зібрали для військових у зоні АТО велику кількість продуктів
Вчерговий раз з ініціативою допомогти правоохоронцям, які найближчим часом відправляться в зону АТО, виступили громадські організації м.Мукачева «Рідне Мукачево» та «Полонія». Ініціатива зі збору...

Вчерговий раз з ініціативою допомогти правоохоронцям, які найближчим часом відправляться в зону АТО, виступили громадські організації м.Мукачева «Рідне Мукачево» та «Полонія».

Ініціатива зі збору найнеобхідніших речей виникла у громадських організацій вже кілька місяців тому. Адресна допомога найнеобхідніших речей – це продукти харчування, засоби індивідуальної гігієни, вода, навіть сигарети, цукерки, печиво та медикаменти, надходила і прикордонникам, і військовим, і правоохоронцям краю.

За кілька днів зведений загін працівників міліції УМВС України в Закарпатській області знову поїде на схід держави - боронити кордони країни. Активісти, які не призупиняли своєї ініціативи, зголосились так само допомогти правоохоронцям. Протягом двох тижнів у найбільшому супермаркеті Мукачева працювали волонтери.

Жінки-правоохоронці з Мукачівського міськвідділу разом з громадськими активістами розфасовували до коробок зібрані речі. Всі коробки завантажили і разом з працівниками міліції найближчим часом відправлять в зону проведення антитерористичної операції.

У свою чергу голова громадської організації «Рідне Мукачево» Роберт Іванчо запевнив, що громадські активісти і надалі будуть сприяти забезпеченню усім необхідним бійців із Закарпаття та Мукачівщини зокрема, які сьогодні захищають цілісність України в східних регіонах держави.

Правоохоронці міського відділу міліції вдячні за підтримку й допомогу громадськості та всім небайдужим мукачівцям, які долучились до акції.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Мукачівці зібрали для військових у зоні АТО велику кількість продуктів – 01

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно