Життя   • 6 липня 2015 року, 12:46485

На Берегівщині Василь Губаль провів прийом громадян

На Берегівщині Василь Губаль провів прийом громадян

Нещодавно у рамках робочого візиту у Берегівський район, голова облдержадміністрації Василь Губаль провів особистий прийом громадян у селі Яноші.

Загалом на прийом до керівника краю прийшло близько тридцяти людей. Мешканці села здебільшого зверталися з проханням про матеріальну допомогу у зв’язку із захворюваннями та потребою коштів на лікування, - інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Зокрема, жителька села Яноші, домівка якої постраждала від пожежі, просила допомоги для ремонту згорілого будинку. Окрім надання матеріальної допомоги, Василь Губаль доручив місцевому лісгоспу допомогти жінці з пиломатеріалами для відновлення житла.

Також на прийом до очільника краю прийшов і учасник АТО, який порушив питання про виплату “бойових добових” бійцям 128-ї бригади, а також отримання земельної ділянки і оплати за її документальне оформлення. Голова ОДА дав вичерпні відповіді чоловіку і зауважив, що виплати бійцям залежать від Міністерства оборони, але обласна влада робить все можливе, щоб вирішити це питання.

За результатами прийому громадян Василь Губаль підписав заяви, а також скерував звернення до відповідних служб для розгляду та реагування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів