Життя   • 6 липня 2015 року, 16:531234 Терміново

Двісті людей із трьох сіл готові перекрити дорогу державного значення

Двісті людей із трьох сіл готові перекрити дорогу державного значення

Вже декілька років іршавчани намагаються звернути увагу на проблему доріг у районі. Та їх старання поки що не увінчалися успіхом і тому селянам доводиться й надалі думати, як вийти з ситуації.

Як стало відомо виданню, жителі трьох сіл Іршавщини, а саме: Довгого, Кушниці та Броньки знову вийдуть у центр с.Довге з наміром перекрити вузлову автомобільну дорогу державного значення у напрямку: Свалява-Іршава-Хуст, про що повідомив активіст з села Довге Михайло Ловга. Він розказав, що мовиться про дорогу довжиною 15 км, яка за його словами була вже розбитою, ще від перших років незалежності України і саме з тих пір потребує ремонту, а наразі її взагалі дорогою й назвати не можливо. Тому, для початку селяни планують перекрити дорогу на декілька годин, якщо ж міри прийняті не будуть то наступна така акція буде безстроковою.

«Я впевнений, що все вийде, якщо ж ні, то перекриваємо безстроково з наметами», – зазначає активіст.

Обурені жителі зазначених сіл навіть склали відповідну заяву від 6 липня з урахуванням 18 підписів активістів на ім’я голови сільради, у якому повідомляють про те, що 10 липня вони перекриють дорогу у с.Довге.

Михайло поділився інформацією й про те, що вже дві сотні тамтешніх жителів готові вийти боротися за ремонт доріг у рідних селах.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів