Життя   • 8 липня 2015 року, 10:531004

У Ракошині освятили новий греко-католицький храм

У Ракошині освятили новий греко-католицький храм

7-го липня на свято Різдва чесного і славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, Преосвященний владика Мілан освятив новий храм Різдва Івана Хрестителя у с. Ракошино деканату Мукачево-район.

Преосвященного владику Мілана зустрів адміністратор парафії о. Василь Якубич разом з молоддю і запросив владику здійснити чин освячення храму та очолити святкове Богослужіння. Архієрейську Службу Божу владиці співслужив декан деканату Мукачево-Район прот. Микола Синкулинець та 15 священнослужителів. У своєму архіпастирському слові владика привітав усіх з новим храмом. Архієрей настановив вірників брати приклад з життя Івана Хрестителя і не боятися визнавати свою віру перед іншими, навіть якщо тобі погрожують чорними молитвами чи прокляттям, бо людина від Бога ніколи таке не зробить. В часі Літургії владика уділив дияконські свячення піддиякону Віталію Пухаєву з смт. Буштино Тячівського району, - інформує Інформаційний вісник Мукачівської греко-католицької єпархії.

На освячення нового храму Різдва Івана Хрестителя, не дивлячись на сильну спеку та робочий день прийшли вірники з сусідніх сіл, щоб разом з місцевою громадою розділити радість свята. Після Служби Божої владика Мілан за добрі старання у громаді та працею з молоддю надав право носити золотий хрест та вживати титул протоієрей о. Василю Якубичу та о. Богдану Лийзі. Також глава закарпатських греко-католиків нагородив архієрейськими подячними листами вірників, котрі фізично приклалися до побудови храму та подякував всім вірникам, котрі молитовно супроводжували будівництво.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів