Життя   • 8 липня 2015 року, 13:101483

В області збільшилась кількість безпритульних дітей

В області збільшилась кількість безпритульних дітей

На Закарпатті спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрацій та міськвиконкомів спільно з правоохоронцями цьогоріч здійснили 277 відпрацювань у рамках профілактичних заходів "Діти вулиці", "Підліток", "Вокзал" тощо.

"Мета відпрацювань – попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, запобігання правопорушенням серед дітей, вжиття відповідних заходів щодо влаштування дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, до закладів соціального захисту та надання їм соціальної, правової, медичної допомоги. Кількість затриманих безпритульних, схильних до бродяжництва та жебракування дітей в Закарпатській області збільшилась на 2 %. Минулоріч у першому півріччі таких виявлено 106, нині ж 108», – повідомила начальник служби у справах дітей Закарпатської ОДА Світлана Якімеліна.

Як зазначають в прес-службі Закарпатської ОДА, під час профілактичних рейдів в краї виявили 125 дітей. Із них дошкільного віку – 29, учнів шкіл та профтехучилищ – 94, та 2 таких, які не навчаються і не працюють.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів