Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Мукачівці беруть участь в Економічному Форумі в Польщі (ФОТО)

Мукачівці беруть участь в Економічному Форумі в Польщі (ФОТО)

Мукачівці беруть участь в Економічному Форумі в Польщі (ФОТО)
ІХ Економічний Форум Молодих Лідерів стартує сьогодні в польському місті Новий Сонч. Він триватиме протягом трьох днів. В його рамках учасники, окрім панелі дискусій, матимуть можливість взяти участь...

ІХ Економічний Форум Молодих Лідерів стартує сьогодні в польському місті Новий Сонч. Він триватиме протягом трьох днів. В його рамках учасники, окрім панелі дискусій, матимуть можливість взяти участь в Економічному Форумі, що проходить паралельно в Криниці-Здруй.

Серед 250 учасників заходу, які представляють 42 країни Європейського Союзу, Східної Європи, Балкан та Кавказу, небагаточисельну українську делегацію представляють і двоє мукачівців - головний редактор інтернет-видання "Панорама Мукачева" Іван Гарагонич та керівник туристичного агентства "Гранд Тревел" Василь Гарагонич.

Форум служить своєрідною платформою для обміну думками про майбутнє Європейського Союзу та всього європейського континенту. Сама ж місія зустрічі молодих лідерів Європи полягає у генеруванні ідей для майбутнього Європи.

В рамках цьогорічного Економічного Форуму не обійдуть учасники увагою і події буремної осені 2013 під назвою "Євромайдан" і війну між Україною та Росією на Сході. Окрім того, окремо варто виділити участь молодих лідерів і в Економічному форумі у Криниці-Здруй, найбільшій події такого типу в країнах Центрально-Східної Європи. У цьому форумі беруть участь понад дві тисячі представників із різних країн світу, зокрема, політики, представники бізнесу та вчені-економісти.

Про найцікавіші події Економічного Форуму в Новому Сончі та Криниці-Здруй інтернет-видання "Панорама Мукачева" інформуватиме свої читачів в наступних публікаціях.

Мукачівці беруть участь в Економічному Форумі в Польщі (ФОТО) – 01
Мукачівці беруть участь в Економічному Форумі в Польщі (ФОТО) – 02

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно