Життя   • 9 липня 2015 року, 12:17534

Закарпатській області на утримання дітей-сиріт передбачено 20 млн гривень

Закарпатській області на утримання дітей-сиріт передбачено 20 млн гривень

Закарпаттю на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях передбачено понад 20 млн гривень.

У Державному бюджеті України на 2015 рік передбачено субвенцію бюджету Закарпатської області на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях у сумі 20 409,0 тис. гривень. За рахунок цих коштів заплановано виплачувати допомогу 374 дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у 39 будинкахсімейного типу та 62 прийомних сім’ях, - повідомляє Департамент фінансів Закарпатської ОДА.

З початку 2015 року з Державного бюджету України вищезазначена субвенція надійшла в сумі 8 919,5 тис.грн, у тому числі 6 липня 2015 року – 1 267,8 тис. гривень. Ці суми в повному обсязі перераховано районним бюджетам та бюджетам міст обласного значення та відповідають обсягам грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам, допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, що призначені органами соціального захисту населення для виплати у січні-липні поточного року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів