Життя   • 10 липня 2015 року, 08:481963

В селі Порошково почало функціонувати нове громадське формування «Самооборона»

В селі Порошково почало функціонувати нове громадське формування «Самооборона»

В приміщенні сільської ради відбулося урочисте вручення мешканцям села посвідчень членів громадського формування.

В результаті серйозної та копіткої роботи виконавчого комітету, при підтримці та співпраці з Перечинським райвідділом міліції, трудовими колективами в місті створено громадське формування по охороні громадського порядку та державного кордону. І саме вони в урочистій обстановці отримали посвідчення з рук сільського голови Юрія Касинця та начальника громадської безпеки Перечинського РВ УМВС Євгенія Мельнікова, – йдеться у повідомленні прес-служби відомства. 

Здебільшого люди ставляться до такої ініціативи позитивно. Мешканці довколишніх сіл не проти, щоб подібні формування створювалися і на їхній території.

Ініціатори цієї ідеї впевнені також, що створення громадського формування в місті стане в нагоді як місцевим правоохоронцям, так громадянам. І проведений захід для членів формування – це старт практичної реалізації поставлених перед ними завдань. 

Як відмітив у своєму виступі заступник начальника райвідділу міліції Євген Мельніков, на сьогоднішній день в Перечинському районі функціонують багато громадських формувань, до складу яких входять понад 118 чоловік. Зі всіма ними з міліцією налагоджено тісна співпраця.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів