Життя   • 10 липня 2015 року, 16:07385

Один із оздоровчих таборів в Ужгородському районі діє незаконно, – прокуратура

Один із оздоровчих таборів в Ужгородському районі діє незаконно, – прокуратура

Прокуратурою області внесені відомості до ЄРДР за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням (ч. 1 ст. 325 КК України) в одному з дитячих таборів на Ужгородщині. На даний час вирішується питання щодо припинення діяльності даного дитячого закладу в судовому порядку.

Заступник прокурора Закарпатської області Павло Русняк наголошує, що захист прав дітей на повноцінний відпочинок, оздоровлення, гармонійний розвиток та організоване дозвілля постійно перебуває в полі зору органів прокуратури області.

Оздоровча компанія в розпалі, зважаючи на кліматичні умови краю особливої уваги потребують питання дотримання вимог чинного законодавства щодо створення безпечних умов перебування дітей в таборі, забезпечення їх якісною питною водою, належним харчуванням, медичним забезпеченням, профілактики інфекційних захворювань і харчових отруєнь.

Однак, прокуратурою області виявлено, що один з оздоровчих таборів в Ужгородському районі незаконно, у порушення вимог санітарного законодавства і законодавства про оздоровлення та відпочинок дітей, нехтуючи інтересами дітей, розпочав свою діяльність без відповідної перевірки та дозволу на початок роботи санітарно-епідеміологічної служби.

Незважаючи на те, що наразі в таборі перебуває 146 дітей та ще 450 плануються оздоровитися цього літа, в закладі не дотримуються державних соціальних стандартів оздоровлення та відпочинку дітей, внаслідок чого є реальна можливість поширення епідемічних, інших інфекційних або масових неінфекційних захворювань (отруєнь) серед дітей, які оздоровлюються в таборі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів