Життя   • 10 липня 2015 року, 16:33998

Арсен Аваков відзначив подяками працівників Державної служби охорони Закарпаття

Арсен Аваков відзначив подяками працівників Державної служби охорони Закарпаття

За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відзначив подяками працівників Державної служби охорони при УМВС в Закарпатській області.

- Маринець Петро, Швець Павло – міліціонери групи затримання. Хлопці й справді заслужили похвали від Міністра, адже неодноразово, ризикуючи власним життям, затримували правопорушників, хуліганів. Один із таких випадків, коли хлопці показали свій професіоналізм, трапився на початку січня. Злодії намагались проникнути в приватний будинок, і вже відчинили вікно, але міліціонери ДСО вчасно спрацювали. Злочинці намагались накивати п’ятами, та не вдалось, - розповідає старший інспектор з особливих доручень із внутрішніх розслідувань ВКЗ УДСО Олександр Кулик, – зазначає УДСО при УМВС України в Закарпатській області.

На вказаному затриманні водієм спецавто групи затримання був Михайло Зганич. Про нього теж не забули – міліціонер отримав від Міністерства нагрудний знак «За відзнаку в службі».

- Щиро вдячний за відзнаку з Міністерства. Я працюю в Державній службі охорони вже більше 20 років. Роботі, яку я ціную й котра мене багато чому навчила. Так співпало, що цього місяця я виходжу на пенсію – буде, що згадати, - розповідає Михайло Зганич.

Чоловіків також привітали колеги. З словами вдячності за сумлінну працю звернувся до них старший інспектор з особливих доручень організації служби УДСО при УМВС України в  Закарпатській області Олег Логвін.

- Ваш професіоналізм, компетентність, мужність – це три кити, на яких тримається ДСО. Ви бороните майно громадян від злочинців, нерідко доводиться захищати і життя тих, хто довірив своє помешкання Державній службі охорони. Приємно виконувати доручення Міністра й нагороджувати Вас. Так тримати! Успіхів Вам у роботів та особистому житті, - сказав Олег Логвін.

А на завершення заходу працівники роти міліції отримали приємну новину про те, що незабаром Управлінням ДСО буде придбано кілька нових службових автомобілів.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів