Життя   • 11 липня 2015 року, 21:266960

Михайло Ланьо розповів подробиці інциденту, який призвів до перестрілки в Мукачево

Михайло Ланьо розповів подробиці інциденту, який призвів до перестрілки в Мукачево

Народний депутат Михайло Ланьо в ефірі "112 Україна" розповів подробиці інциденту, який призвів до перестрілки в Мукачево. 

Нардеп повідомив, що до нього на зустріч прибули представники "Правого сектора" на чолі з командиром Закарпатського підрозділу.

"Командир батальйону і його помічник зайшли до мене в кабінет, всього чотири машини приїхали. Вони сказали, що їм потрібно для бійців АТО, щоб я допоміг влаштувати в санаторій. Я сказав, що будемо допомагати. У нас була нормальна розмова, і раптом ми почули постріл. Зайшов мій помічник і сказав, що у дворі застрелили якогось хлопця. Я запитав у командира, що там сталося, а він відповів: Я ж вам казав, що люди, які приходять, трохи контужені. Я вийшов разом з ним, вони забрали тіло і поклали в багажник, а потім повернули на територію", - повідомив Лаьно.

Нардеп зазначив, що з його боку провокацій не було:

"Ніхто з моїх людей не провокував, я не знаю, хто там не стримався "Правого сектора". Після цього вони поїхали, і я вже чую, що була перестрілка з міліцією", - додав Ланьо.

На питання про причетність до інциденту екс-нардепа Віктора Балоги він зазначив, що Балога фінансував закарпатський "Правий сектор". "Але я не можу сказати, що він до цього причетний", - заявив Ланьо.

"Я молю Бога, щоб командир не постраждав і тоді він може підтвердити мої слова", - резюмував нардеп.

Нагадаємо, в результаті стрілянини в м. Мукачево постраждали 14 осіб. Прокуратура повідомила, що 20 озброєних осіб у камуфляжній формі з написами "Правий сектор" і відповідними наклейками на автомобілях, з метою розподілу сфер впливу, призначили зустріч місцевим жителям в одному з кафе. Опісля на ґрунті конфлікту вони почали стрілянину.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів