Михайло Ланьо розповів подробиці інциденту, який призвів до перестрілки в Мукачево

Життя  11 липня 2015 року, 21:26 7007

Народний депутат Михайло Ланьо в ефірі "112 Україна" розповів подробиці інциденту, який призвів до перестрілки в Мукачево. 

Нардеп повідомив, що до нього на зустріч прибули представники "Правого сектора" на чолі з командиром Закарпатського підрозділу.

"Командир батальйону і його помічник зайшли до мене в кабінет, всього чотири машини приїхали. Вони сказали, що їм потрібно для бійців АТО, щоб я допоміг влаштувати в санаторій. Я сказав, що будемо допомагати. У нас була нормальна розмова, і раптом ми почули постріл. Зайшов мій помічник і сказав, що у дворі застрелили якогось хлопця. Я запитав у командира, що там сталося, а він відповів: Я ж вам казав, що люди, які приходять, трохи контужені. Я вийшов разом з ним, вони забрали тіло і поклали в багажник, а потім повернули на територію", - повідомив Лаьно.

Нардеп зазначив, що з його боку провокацій не було:

"Ніхто з моїх людей не провокував, я не знаю, хто там не стримався "Правого сектора". Після цього вони поїхали, і я вже чую, що була перестрілка з міліцією", - додав Ланьо.

На питання про причетність до інциденту екс-нардепа Віктора Балоги він зазначив, що Балога фінансував закарпатський "Правий сектор". "Але я не можу сказати, що він до цього причетний", - заявив Ланьо.

"Я молю Бога, щоб командир не постраждав і тоді він може підтвердити мої слова", - резюмував нардеп.

Нагадаємо, в результаті стрілянини в м. Мукачево постраждали 14 осіб. Прокуратура повідомила, що 20 озброєних осіб у камуфляжній формі з написами "Правий сектор" і відповідними наклейками на автомобілях, з метою розподілу сфер впливу, призначили зустріч місцевим жителям в одному з кафе. Опісля на ґрунті конфлікту вони почали стрілянину.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Рашин Пидарашин 11.07.2015, 22:10
Михайло Ланьо.це судимий бандит гвалтівник з я нуківської банди.михайло ланьо належав до членів злочинних угруповань. Мав кличку «Блюк». На початку 2000-х прийшов у місцеву владу Закарпаття. За повідомленням ЗМІ, раніше був судимий за статтею 117 КК України («згвалтування»), очолював найпотужніше в регіоні організоване злочинне угруповання. За даними ЗМІ, Михайло Ланьо, зокрема, мав відношення до місцевої наркоіндустрії: виробництво «первинтину», завезення з-за кордону кокаїну і «екстазі», нелегальних поставок алкоголю та інш. У 1998 році був затриманий за підозрою у вбивстві кримінального авторитета Івана Вінера, якого знайшли застреленим у власному автомобілі. Проте по закінченню трьох місяців Михайла Ланьо випустили. До звільнення реального підозрюваного, як повідомляється у ЗМІ, мав відношення, на той час начальник Мукачівського міського відділення міліції Віктор Іванович Чепак, кум Віктора Балоги, і сам Віктор Балога, на той час Глава Секретаріату президента України В. Ющенка.Михайло Ланьо – соратник Медведчука, колишній регіонал, нині депутат Верховної Ради. У кримінальних колах відомий як «Блюк». У 1998 році Ланьо зі своїм шефом, кримінальним авторитетом Іваном Вінером («Козі»), поїхав у справах, а невдовзі Вінера знайшли убитим. Ланьо тримали під арештом три місяці, але зусиллями кримінальних кіл його звільнили. Долею Ланьо переймався особисто начальник Макачевськогї міліції Віктор Чепак, який за цю послугу став начальником УМВС Закарпаття. В умовах постреволюційної України Чепак балотувався на голову Антикорупційного бюро.\nНа сьогодні Ланьо очолює найбільшу кримінальну банду Закарпаття, яка під прикриттям міліції займалася не лише контрабандою та іншими злочинами, але й ґрунтовно готувалася до створення «Закарпатської народної республіки». Проводилися вишколи бойовиків, завозилася зброя. Це - штрихи до портрету.
Dima Kopča 11.07.2015, 21:51
якщо це правда що представники правого сектору були в нього на зустрічі то їх помилка одна, цього бандита так званого депутата негайно без вагань треба було застрелити як скаженого пса.СЛАВА УКРАЇНІ