Генеральний прокурор Шокін створив спільну слідчо-оперативну групу по подіях у Мукачеві

Життя  12 липня 2015 року, 11:55 1649

Генеральний прокурор Віктор Шокін створив спільну слідчо-оперативну групу для розслідування подій у Мукачевому, до якої увійшли представники Генпрокуратури, СБУ та МВС.

За фактами подій у місті Мукачеве, які відбулись 11 липня 2015 року, прокуратурою Закарпатської області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) відомості про кримінальні правопорушення за правовою кваліфікацією ч.1 ст. 255 КК України - створення злочинної організації та ч. 3 ст. 258 КК України - терористичний акт, тобто застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров’я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, що призвели до загибелі людини, - інформує управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Згідно з розпорядженням Генерального прокурора України Віктора Шокіна, дане кримінальне провадження передано для подальшого розслідування та прийнято до провадження Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України.

Також Генеральний прокурор створив спільну слідчо-оперативну групу з числа працівників центральних органів Генпрокуратури, СБУ та МВС, якою вже проводяться необхідні слідчі дії.

Хід розслідування кримінального провадження знаходиться на особистому контролі Генерального прокурора Віктора Шокіна.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0