Життя   • 13 липня 2015 року, 10:27839

У Верховній Раді можуть створити тимчасову слідчу комісію щодо подій у Мукачеві

У Верховній Раді можуть створити тимчасову слідчу комісію щодо подій у Мукачеві

Уже цього тижня у Верховній Раді можуть створити тимчасову слідчу комісію щодо подій у Мукачевому. Відповідний проект постанови подав на реєстрацію народний депутат Сергій Каплін, повідомляє його прес-служба.

«За інформацією ЗМІ, справжньою причиною виникнення конфлікту може бути намагання перерозподілити управління контрабандою тютюнових виробів, яка активно покривається керівниками правоохоронних органів Закарпатської області. Саме тому, пропонується створити ТСК з питань розслідування фактів покривання керівниками правоохоронних органів Закарпатської області контрабанди тютюнових виробів, що призвели до збройних сутичок з представниками добровольчих батальйонів військово-політичного руху «Правий сектор», встановлення винних та невідворотності покарання», - йдеться у проекті постанови.

«Зараз окремі політики повторюють помилку Януковича, який тримав до останнього Захарченка, потім Азарова. Послідовність може бути такою, що вперті спроби Яценюка та олігархів-спонсорів «Народного Фронту» зберегти собі міністра МВС - призведуть до Майдану-3. Об’єктивно, Аваков не зміг навести порядок у взаємодії з батальйонами, не знайшов мудрої формули, не дав алгоритм Парламенту. Мукачеве - це наслідок! Двох АТО країна не витримає», - заявляє Каплін.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів