Життя   • 13 липня 2015 року, 21:013464

Конфлікт у Мукачеві: день третій

Ось вже третій день друге за величиною місто в Закарпатті перебуває в стані неспокою, а провідні українські медіа ведуть звідси прямі включення. Відбувається дуже багато подій, виникає ще більше запитань : “Хто винний?”, “Звідки військові машини?”, “Куди летять гелікоптери?” і головне: “Коли це все закінчиться?” Коли це закінчиться ми, на жаль, не знаємо, але можемо розповісти про сьогоднішню хронологію розвитку подій.

Уже вранці, близько 4:00, місцевих жителів розбудили постріли, хоча ніч, як стверджують мукачівці, минула спокійно.

Близько восьмої ранку із села Лавки, де за попередніми даними переховувалися бійці “Правого сектору”, виїхали кілька інкасаторських автомобілів, автобус із військовими та один "КРАЗ".

Ситуація з кожною хвилиною загострювалась. Зокрема, у людей з’явилось відчуття тривоги після повідомлення про те, що 100 бійців "Правого сектору" виїхали з Львівщини та Рівненщини на Закарпаття. Однак інформація не підтвердилася, оскільки представників “Правого сектору” на Закарпатті ніхто не бачив.

У той же час мукачівців схвилювала інформація про те, що на території Мукачівського гуманітарно-педагогічного коледжу з’явились люди у військовій формі разом з відповідною технікою. Згодом в сторону Ужгорода рушили БТР та КРАЗ.

Головною ж подією дня стали події у селі Бобовище. Так, в обідній час з’явилась інформація про те, що бійців “Правого сектору” шукають на території цього села. Натомість, у небі кружляли військові гелікоптери, а село очепили з усіх сторін.

Наразі у місті спокійно, проте гелікоптери досі літають, а блокпости біля Бобовища та Череївців перебувають у повній бойовій готовності. І усі мукачівці без паніки, але з обережністю чекають на наступний день протистоянь.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів