Життя   • 14 липня 2015 року, 21:20862

Угорське МЗС активно стежить за подіями у Мукачеві

Угорське МЗС активно стежить за подіями у Мукачеві

В угорському МЗС зазначили, що спостерігають за ситуацією на Закарпатті після подій в Мукачеві, а також сподіваються, що українська влада зможе гарантувати безпеку людей в регіоні.

Угорщина пильно стежить за ситуацією на Закарпатті після стрілянини 11 липня в Мукачеві. Про це йдеться у відповіді відділу преси міністерства закордонних справ і торгівлі Угорщини. "Оскільки Закарпаття є домівкою для багатьох угорців у сусідній Україні, міністерство закордонних справ і торгівлі Угорщини пильно стежить за подіями в регіоні. Ми сподіваємось, що українська влада в змозі гарантувати безпеку для людей, які там проживають", - йдеться у листі.

Щодо того, чи несуть мукачівські події загрозу процесу лібералізації візового режиму ЄС для українців, у МЗС Угорщини зазначили, що Будапешт вже давно є прибічником швидкого запровадження безвізового режиму з Україною. "Ми сподіваємось, що такий режим може бути якнайшвидше запроваджено, за умови, що Україна виконає всі необхідні для цього вимоги", - повідомляють в угорському МЗС.

Нагадаємо, що представник українського МЗС Дмитро Кулеба зазначив, що події у Мукачеві можуть вплинути на введення безвізового режиму з ЄС.

Джерело: Deutsche Welle
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів