Життя   • 15 липня 2015 року, 08:22757

У “Правому секторі” не вірять в ефективність створеної парламентом Тимчасової слідчої комісії щодо подій у Мукачеві

У “Правому секторі” не вірять в ефективність створеної парламентом Тимчасової слідчої комісії щодо подій у Мукачеві

Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив прес-секретар 13 батальйону “ПС” Олексій Бик.

"В ефективність цієї комісії ми не віримо. По-перше, в нас досі не ухвалений закон, який би регулював її діяльність, тобто дозволяв легітимізувати результати її розслідувань. По-друге, склад цієї комісії викликає в нас дуже багато запитань, зокрема те, що її очолює представник партії Порошенка, і фактично на її об’єктивність ми особливо розраховувати не можемо. Третій пункт, який в нас викликає запитання, це те, що, наприклад, подібна комісія була створена для розслідування вбивства нашого побратима Сашка Білого навесні минулого року, однак жодних результатів це не дало, і вбивці його досі не покарані. А міністр Аваков, який особисто керував операцією із його ліквідації, досі перебуває в кріслі міністра внутрішніх справ", - зазначив Бик.

Водночас він запевнив, що представники “ПС” докладуть усіх зусиль, аби комісія отримала повну картину того, що відбувається у Мукачеві.

Також у “ПС” хотіли б мати можливість контролювати діяльність ТСК.

"Це має бути зважена комісія, до якої увійдуть і представники громадськості, і духовенство, і представники руху ”ПС”, тому що ми повинні контролювати її діяльність. Крім того ми повинні отримати гарантії того, що результати розслідування комісії будуть оприлюднені і будуть певним чином легітимізовані", - підсумував Бик.

Раніше повідомлялось, що у Великій Копані на посту ДАІ чергує бронетехніка, військові та створено кілька вогневих точок.

 

Джерело: Погляд
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів