Життя   • 15 липня 2015 року, 12:35476

В Іршаві обговорювали проблеми правопорушень серед неповнолітніх

В Іршаві обговорювали проблеми правопорушень серед неповнолітніх

Учора у прокуратурі Іршавського району під головуванням прокурора району Олега Опішняка відбулась міжвідомча нарада з питань попередження правопорушень серед неповнолітніх.

Відкриваючи нараду, Олег Опішняк зазначив, що створення сприятливих умов для повноцінного та всебічного розвитку дитини неможливо без належного правового захисту з боку державних органів. Зусилля органів влади, правоохоронних органів мають бути спрямовані на забезпечення неухильного контролю та проведення соціальної роботи з дітьми та сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, а також вжиття конкретних, а не формальних заходів до захисту прав дітей, які вже вступили у конфлікт із законом, - повідомляють в Іршавській РДА.

Віктор Симканинець вніс пропозицію, що із початком навчального року проводити спільні профілактичні бесіди зі школярами, проводити рейди у школах, на вулицях та розважальних закладах, а голова райради Іван Савко запропонував комісійно відвідувати сім’ї, що опинились в складних життєвих обставинах, обстежувати їхні побутові умови, організовувати їм дозвілля.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів