Життя   • 15 липня 2015 року, 12:542916 ФОТО

Мукачівець самовільно встановив на своєму балконі терасу

Мукачівець самовільно встановив на своєму балконі терасу

Нещодавно на гарячу лінію газети “Панорама” звернулась читачка з Мукачева, пані Марія Пазяк.

Під час розмови з журналістом виданння вона поскаржилась на своїх сусідів, які проживають на вулиці Генерала Петрова, 8/62.

“Вони на першому поверсі без погодження з житловим підприємством та мешканцями будинку встановили собі терасу. Точніше, її каркас, який був створений за один день. Дах тераси не дає спокою сусідам, оскільки під час падіння дощу дуже шумно. Також завдяки цій конструкції злодії легко можуть добратись до другого поверху”, – розповіла мешканка цього будинку пані Тетяна.

Директор ТОВ “І.Т.В. Сервіс Плюс” Руслан Ткачук у свою чергу зазначив, що жителі цієї багатоповерхівки, які встановили терасу, не погодили встановлення та зміну меж з компанією. Однак зміна меж не потребує додаткового погодження, якщо це не знищує і не завдає шкоди конструкції будинку. Утім, через скарги сусідів, ТОВ “І.Т.В. Сервіс Плюс” планує надіслати звернення до муніципальної поліції у зв’язку з порушенням норм співпроживання у будинку. Зокрема, розміщення малих архітектурних форм на прибудинковій території, яка є спільною власністю мешканців багатоповерхівки.

Після перевірки муніципальною поліцією будуть вжиті й інші заходи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів