Життя   • 16 липня 2015 року, 14:051626 ДОКУМЕНТ

Владика Феодор увійшов до складу Священного Синоду Російської Православної Церкви

Владика Феодор увійшов до складу Священного Синоду Російської Православної Церкви

Як повідомляє офіційний сайт Московської патріархії, Високопреосвященнійший Феодор (Мамасуєв), архієпископ Мукачівський і Ужгородський Української Православної Церкви Московського патріархату уведений до складу Синоду Російської Православної Церкви на період з вересня 2015 по лютий 2016 рр. Відповідне рішення було прийнято під час засідання Синоду РПЦ (МП) 13 липня 2015 року.

Таким чином православні приходи УПЦ (МП), як структурного підрозділу РПЦ, на чолі із Мукачівським архієпископом Феодором (Мамасуєвим) здобули високу оцінку та довіру Московського патріарха Кирила (Гундяєва). Як відомо, не меншою довірою в Московських церковних коридорах користується і Високопреосвященнійший Марк (Петровцій), митрополит Хустський і Виноградівський УПЦ (МП), що нещодавно з благословення Московського патріарха Кирила (Гундяєва) був удостоєний митрополитом Онуфрієм Березовським високого титулу митрополита, - інформує користувач соцмережі Фейсбук Novae Vitae.

Під час вище зазначеного засідання Синоду РПЦ (МП) за особисті заслуги перед Російською Православною Церквою (Московським патріархатом) Московський патріарх Кирило Гундяєв нагородив іменною панагією митрополита Київського і всієї України, предстоятеля УПЦ МП Онуфрія Березовського.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів