Життя   • 18 липня 2015 року, 16:321861

Олександр Сачко: "Віктор Балога допомагав "Правому сектору"

Олександр Сачко: "Віктор Балога допомагав "Правому сектору"

ТСК по подіям в Мукачево опитала голову Закарпатського "Правого сектору" Олександра Сачка. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат України Ігор Мосійчук.

Олександр Сачко розповів про конфлікт між "Правим сектором" та ДАІ Мукачева, які на підмогу викликали оточення нардепа Ланя, який мав місце 7 липня за 4 дні до побоїща в Мукачеві. 

Зі слів Сачко, в бригаду Ланя входили тітушки, які в часі Революціі Гідності вчиняли бійню в Маріїнському парку.

"Правий сектор" Закарпаття співпрацював з СБУ і збирав інформацію про контрабанду на кордоні в цій області.

"До стрілки з бригадою Ланя готувався штаб ПС і саме там було ухвалено рішення як і в якому вигляді, з якою зброєю на неі іхати", - написав Ігор Мосійчук.

Сачко також зазначив, що комбат закарпатського "Правого сектору" Роман Стойко раніше до Революціі Гідності займався контрабандою, як і інші мешканці цього регіону.

"Повну інформацію про контрабанду та про стрілянину в Мукачеві може надати комбат ПС Закарпаття Роман Стойко", - йдеться у дописі депутата Верховної Ради.

Глава закарпатських "правосекторівців" сказав, що народний депутат Віктор Балога допомагав матеріально-технічним забезпеченням "Правому сектору" Закарпаття в 2014 році, але на рішення цієї організації не впливав.

Прокуратура і інші слідчі Олександра Сачка не допитували. Та Сачко під час допиту слідчою комісією заявив, що "Правий сектор" в Мукачеві став жертвою провокації.

Нагадаємо, що члени тимчасової слідчої комісії Верховної Ради також допитали народного депутата України Михайла Ланя.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів