Життя   • 19 липня 2015 року, 10:212291

Віктор Балога: "Я справді допомагав "Правому сектору"

Віктор Балога: "Я справді допомагав "Правому сектору"

Закарпатський політик, народний депутат України Віктор Балога відреагував на останні події, пов’язані з візитом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та допити тимчасової слідчої комісії по Мукачеву.

"Можливо, хоча б зараз, коли радник Авакова цитує Ланя, як цінного свідка у справі про стрілянину в Мукачеві, до людей дійде, що усе це була чітко спланована провокація з дискредитації "Правого сектору". А за одне - можливість звести рахунки зі мною особисто.

Можливо, до людей дійде і те, що занадто підозріло, коли МВС кидає стільки особового складу і техніки на пошуки кількох "правосєків", але усіма силами вигороджує озброєних фанатів марки "Adidas", - стверджує нардеп на своїй сторінці у Фейсбуці.

Крім того, Віктор Балога підтвердив, що неодноразово допомагав бійцям "Правому сектору".

"І я справді допомагав "Правому сектору" рік тому, як допомагав їм кожен, хто хотів змін на краще. Коли Майдан був у подвійному кільці, я привіз людям більше 1 000 касок і протигазів. Якщо це врятувало хоча б одне життя, значить я уже не марно ходжу по цій землі. І я це робив тоді, коли Аваков і йому подібні не злазили зі сцени, і не могли навіть підвезти дрова", - йдеться у дописі Віктора Балоги.

Також обранець назвав Авакова і його оточення "лузерами". "Зараз ці лузери розгорнули проти мене широкомасштабну кампанію з дискредитації. І вони не перші. Янукович боровся зі мною два роки. У нас відбирали мандати, нас змушували вступити в Партію регіонів. Але поламали зуби. Закарпаття було єдиним в Україні, де "регіонали" не почували себе в комфорті. І це був той період, який Аваков спокійно провів у Італії. Але ми не втекли, ми залишилися тут і захищали кожного закарпатця", - констатує закарпатський політик.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів