Життя   • 19 липня 2015 року, 12:57990

Біля гори Явірник знаходяться нацгвардійці та прикордонники, - депутат Великоберезнянської райради

Біля гори Явірник знаходяться нацгвардійці та прикордонники, - депутат Великоберезнянської райради

Депутат Великоберезнянської районної ради Слободський Олексій розповів подробиці військової спецоперації у районі, ставлення до подій місцевих мешканців та туристів. Зокрема, він повідомив, що на горі Явірник на Закарпатті втікачів "ПС" шукає Національна гвардія, бійці 128-ї бригади та прикордонники.

"У самому Руському Мочарі (село, розташоване біля підніжжя гори Явірник - ред.) взагалі тихо. Військові є. За інформацією знайомих – це Нацгвардія, частково 128-ма бригада і прикордонники Чопського прикордонного загону", - сказав депутат.

Водночас, О.Слободський не підтвердив поширену рядом ЗМІ розповідь про те, що вчора, 18 липня, у Великоберезнянському району стріляли з військового вертольоту.

"Була інформація, що стріляли в районі Вишки (село, розташоване за 25 км від районного центру смт.Великий Березний - ред.), але не підтвердилася потім. Казали, що стріляли на 53-му знаці, але потім знайомі прикордонникам передзвонили, вони теж сказали, що не були і ніхто там не стріляв", - зазначив він.

Щодо військової техніки, то він зауважив, зокрема, бронемашини "Козак" у селі Кострино (15 км від смт Великий Березний - ред.).

"Бачили вантажівки, прикордонники на своїй техніці їздять – на "Нивах" військових", - розповів О.Слободський.

При цьому О.Слободський підкреслив, що нацгвардійці ставляться лояльно до місцевих.

"Немає блокпостів і паспортного контролю. Люди ніби приїхали відпочити. Стоять собі між собою говорять, звичайно ж озброєні досить непогано. Для району, чесно кажучи, це щось дивне. Якщо хтось і незадоволений, то це турбази, бо зараз масово відмовляються люди їхати в район, бо тут же ж "війна почалась", - повідомив О.Слободський.

За словами О.Слободського, місцеві жінки бачили військові джипи на самій вершині гори Яворник

"Казали, що були ці джипи на з кулеметами на дахах. Ну, жінки не дуже знаються на військовій техніці. Мабуть, це все-таки броньовики були. Нібито бачили, що і вертоліт приземлявся", - сказав О.Слободський.

Він також повідомив, що у небі над Великоберезнянським районом літали вертольоти.

"Два Мі-8, і один нібито був військовий в районі Чорноголови (ред. - село за 23 км від смт Великий Березний), чоловіки бачили Мі-24. Ну Мі-8 бачив особисто вчора. Сьогодні взагалі тиша. У Великому Березному, біля міжрайонного Великоберезнянсько-Перечинського військового комісаріату стояли ці броньовики КРАЗ", - повідомив він.

Зі слів місцевого політика, місцевих прикордонників до проведення спецоперації у Великоберезнянському районі не залучають.

"Це мабуть Мукачівський антитерористичний центр все планує", - висловив припущення депутат.

О.Слободський зазначив, що втікачів з правого сектору ніхто не бачив, однак місцеві мешканці їм співчувають.

"Місцеві в основному підтримують тих, то бігає по лісу", - зазначив районний обранець.

Джерело: УНН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів