Життя   • 21 липня 2015 року, 10:331229

Вертоліт є. Літає навколо замка "Паланок". Що там шукає – не зрозуміло, – офіцер із зони АТО про спецоперацію в Мукачеві

Вертоліт є. Літає навколо замка "Паланок". Що там шукає – не зрозуміло, – офіцер із зони АТО про спецоперацію в Мукачеві

Один з наших вельми компетентних офіцерів із зони АТО поділився своїми враженнями від спецоперації з пошуку групи "Правого сектора", які стріляли в Мукачеві і перебувають у розшуку.

Відповідний коментар розмістив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук Юрій Бутусов.

"Мої враження від "спецоперації": блок-пости - імітація шлагбауму поперек дороги: БТР з кулеметом до неба, неуважне, зморені спекою бійці, які ні за чим не слідкують, повна відсутність уваги та концентрації. Доїхали від Нижніх воріт до Мукачева. Перекрита лише траса Київ-Чоп, паралельні шляхи відкриті, місцеві водії із задоволенням підказували, як об’їхати блок-пости. Оперативний штаб: СБУ не готова до боротьби з ДРГ. Місця. які треба перекрити, офіцеру антитерористичного центру показували на карті два призвані із запасу офіцери Мукачевського військкомату. Той дуже важко сприймав, бо карти раніше не бачив. Так, навігатор в машині має. Вертоліт є. Літає навколо замка Паланок. Що там шукає - не зрозуміло. Колеги кажуть, що прибула Нацгвардія і зараз все порішає. А місцевість прочесали? НІ, зараз тільки збираються. Кого НГУ хоче знайти у горах через 7 (сім) діб після події?! Дякувати Богові, що це не російська ДРГ, а лише "ПС". Повна нездатність системи щось робити. Моя дружина, до речі, придумала, поки посміхалася НГУ на блок-посту в Мукачево, так: "Щоб зникнути, "ПС" треба відійти у визначену завчасно точку, заховати зброю та форму, переодягнувся в цивільне та місцевими міжрайонними маршрутками убути до дому.

Мент на блок-посту взяв СВД нацгвардійця та роздивляється у приціл поля-городи. Поруч їдуть фури та буси, які ніхто не оглядає. Там можно пару батальйонів з легкою зброєю провезти туди-сюди, ніхто не здригнеться. Ми з навігатором подорожували та по Гуглу перетнули гори в обох напрямках через другорядні перевали на мікроавтобусі туди та на Лендкрузері - назад. Не зустріли нікого з силовиків. Комбат 15 гірського батальйону (Герой України за Дебальцеве) казав, що там і на БМП проїхати можна. Ось так воно виглядає реально".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів