Життя   • 22 липня 2015 року, 08:47942

Геннадій Москаль: "95% контрабанди йде не через пункти пропуску"

Геннадій Москаль: "95% контрабанди йде не через пункти пропуску"

Як розповів новий голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, основний обсяг контрабанди йде через "зелений коридор".

"Зараз 95% контрабанди йде "зеленим коридором". Через пункти пропуску контрабанду носять звичайні люди, носять пару блоків сигарет по сумках і кишенях, роздавши їх своїм дітям і членам сімей. Я чесно зізнаюся, сказав митникам: "Не робіть з цього трагедії. Люди намагаються вижити, як уміють. Крім того, вони купують сигарети з акцизними марками, тобто платять податки. Якщо їх пускають в Європу, нехай ідуть. Наша справа - контрабанда в особливо великих розмірах. Там і справжня корупція, і справжня біда", - зазначив глава Закарпатської ОДА.

Геннадій Москаль також анонсував міжнародну зустріч правоохоронців в Ужгороді.

"28 липня ми хочемо зібрати в Ужгороді правоохоронців Румунії, Польщі, Словаччини та Угорщини, які ведуть боротьбу з сигаретною контрабандою, нелегальною міграцією і наркотрафіком. Хочемо, щоб прикордонники та митники різних країн щодоби звірялися: що затримано у них, а що - у нас. Зараз ящик сигарет в Україні коштує в середньому 200-250 доларів залежно від марки. У Європі його ціна - 400-500 доларів", - повідомив очільник Закарпаття.

Джерело: Фокус
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів