Життя   • 22 липня 2015 року, 09:35417

Тячівський готельний комплекс користувався газом в обхід лічильника

Тячівський готельний комплекс користувався газом в обхід лічильника

Господарський суд Закарпатської області повністю задовольнив позов ПАТ "Закарпатгаз" до готельного комплексу "Феєрія", розташованого ум. Тячів на вул. Кошута, 55. Фізичну особу-підприємця зобов’язано відшкодувати товариству понад 109 тис. грн. збитків та понад 2 тис. грн. витрат зі сплати судового збору.

ПАТ "Закарпатгаз" та фізична особа-підприємець наприкінці 2012 року уклали договір на постачання природного газу за регульованим тарифом на об’єкті споживання-готельному комплексі "Феєрія", - стверджують у ПАТ "Закарпатгаз".

Проте фізична особа-підприємець припустилася ряду порушень Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" та Правил обліку природного газу під час його транспортування газорозподільними мережами, постачання та споживання.

По-перше, власниця готельного комплексу "Феєрія" не здійснила закупівлю обсягів природного газу, що було регламентовано підписаною угодою, по-друге, порушила термін демонтажу лічильника природного газу на повірку, - коментує підстави позову начальник юридичного управління ПАТ "Закарпатгаз" Йосип Пшевлоцький. – Коли ж ми відповідно до заяви споживача припинили газопостачання об’єкта, підприємець вдалася до несанкціонованого відбору природного газу, що було встановлено відповідними актами обстеження. Тож загальна сума збитків, завданих фізичною особою-підприємцем ПАТ "Закарпатгаз" - понад 109 тис. грн - склалася з майже 13 тис. грн перерахунку об’ємів природного газу в зв’язку з визнанням лічильника непридатним; 527 грн вартості зняття лічильника на повірку та 95288 грн перерахунку об’ємів природного газу за несанкціонований відбір природного газу. Недарма народна мудрість гласить: угода паче грошей, адже порушення договірних зобов’язань, нехтування вимогою працювати в чинному законодавчому полі обертається втратою подеколи захмарних сум. Тож ПАТ "Закарпатгаз" закликає своїх клієнтів не вдаватися до протизаконних оборудок з надією: якось та обійдеться, а працювати, дбаючи як про власний інтерес, так і про інтерес свого партнера.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів