Життя   • 23 липня 2015 року, 11:442066

"Правий сектор" на Закарпатті – це раніше засуджені злочинці, які непридатні до військової служби, – Москаль

"Правий сектор" на Закарпатті – це раніше засуджені злочинці, які непридатні до військової служби, – Москаль

Після кривавої стрілянини в Мукачеві керівник Закарпаття дав вказівку військкоматам підготувати статистику щодо представників закарпатського «Правого сектору».

"Головне питання, яке мене цікавило, хто з них дійсно захищає суверенітет України на Донбасі, а не бере участь у кримінальних розбірках на боці одного з кланів за півтори тисячі кілометрів від передової і ось що зясувалося", – зазначає Г.Москаль.

"Із усіх членів закарпатського "ПС" тільки троє мають відношення до антитерористичної операції. Один із них зараз служить у Нацгвардії, один підписав контракт зі Збройними силами України, ще один демобілізований, як учасник АТО. А ось дані щодо інших:

15-ро з членів "Правого сектору" до яких прийшли працівники військкоматів не виявилося дома. Хтось на заробітках (найпоширеніший спосіб утечі від служби в зоні АТО). Один відмовився від отримання повістки (складений адмінпротокол), один відверто ухиляється від призову (відкрито кримінальне провадження). Ще один  веде кочовий спосіб життя, тому на обліку не перебуває. Це звичайний бомж ромської народності з Іршавського району.

Семеро членів обласного ПС (у тому числі ватажок) зняті з військового обліку, як непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний. До речі, на Луганщині мені доводилося бачити дуже багато чоловіків, котрі хоч і непридатні до військової служби в мирний час, але все-таки знаходяться на передовій і захищають свою країну від агресорів.

Восьмеро членів ПС (у тому числі ватажок банди, котрий зараз ховається в лісах) зняті з військового обліку, як раніше засуджені. Словом – звичайні злочинці, що й довели події в Мукачеві.

Семеро перебувають у розшуку в зв’язку з брутальною стріляниною в Мукачеві та іншими злочинами.

Решта мають відстрочку, невійськовозобов’язані (старші за 50 років, хоча на Донбасі я зустрічав добровольців зі зброєю в руках, котрим і за 60), неповнолітні плюс двоє жінок.

Подивіться знову ці дані й переконайтеся, ким насправді є особи, що ховаючись за патріотичними лозунгами, влаштували криваві розбірки в мирному регіоні" – інформував Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів