Життя   • 24 липня 2015 року, 15:18385

На Закарпатті з візитом перебуває заступник міністра екології та природних ресурсів України

На Закарпатті з візитом перебуває заступник міністра екології та природних ресурсів України

На прикладі Ужанського Національного природного парку міністерство  екології та природних ресурсів України прагне напрацювати моделі співпраці з територіальними громадами, підходи до рекреаційної діяльності, які застосовуватимуться в інших природно-заповідних об’єктах України. Про це у п’ятницю, 24 липня, заступник міністра Сергій Курикін повідомив під час прес-конференції в Закарпатській ОДА. Із представниками обласних медіа зустрілися також директор департаменту заповідної справи міністерства Ігор Іваненко та директор Ужанського Національного природного парку Віктор Биркович, - стверджують у прес-службі Закарпатської ОДА.

"Об’єкти природно-заповідного фонду по всій Україні часто стикаються з проблемою  нерозуміння місцевою владою питань розвитку природоохоронних територій. Аби виправити ситуацію, ми, зокрема, налагоджуємо контакти з місцевою владою на всіх рівнях", - поінформував урядовець.

"Нині зустрічався і з керівником Закарпаття Геннадієм Москалем. Обговорювали питання охорони природи в цілому, та, зокрема, розвиток природоохоронного фонду.  Ми знайшли спільну мову з головою ОДА, тому сподіваюся, що наша співпраця дасть імпульс розвитку Ужанському Національному природному парку та іншим об’єктам природно-заповідного фонду області", - повідомив Сергій Курикін.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів