Життя   • 27 липня 2015 року, 12:04568

У закарпатських держохоронців з’явився новий заступник начальника

У закарпатських держохоронців з’явився новий заступник начальника

У зв’язку з виходом на пенсію підполковника міліції Сергія Бондаря посаду заступника начальника УДСО при УМВС України в Закарпатській області очолив капітан міліції Сергій Лисенко.

Днями нового заступника представив колективу начальник УДСО в Закарпатті полковник міліції Андрій Литовченко, - інформують в УДСО України в Закарпатській області.

- Сергій Лисенко приїхав до нас із Києва, де більше 15 років працював у Державній службі охорони. Останні роки працював у Департаменті ДСО на посаді головного інспектора інспекторсько-аналітичного відділу організаційно-аналітичного Управління. Я покладаю великі надії на його досвід і, сподіваюсь, він налагодить відносини з кожним працівником Управління. Успіху Вам, Сергію Андрійовичу! - Сказав на представленні Андрій Литовченко.

Багато хто з працівників Закарпатського Управління ДСО знає Сергія Лисенка, адже він неодноразово приїжджав у область з перевірками. Колеги побажали новому заступнику тільки приємних зрушень на новій посаді. Ну, а власне капітан міліції Сергій Лисенко каже: «Готовий до роботи».

- Я приїхав сюди працювати, побудувати хороший, фаховий колектив. Обіцяю впоратися з поставленими задачами, - зазначив Сергій Лисенко.

Додамо, що Сергій Лисенко розпочинав кар’єру міліціонера охорони з роботи у групі затримання ДСО, і за 15 років стажу не зрадив обраному фаху. До слова, вже в перший день роботи він провів нараду з колективом Управління.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів