Життя   • 27 липня 2015 року, 16:47573

Геннадій Москаль порушить проблему фінансування Програми протипаводкового захисту в басейні ріки Тиса

Геннадій Москаль порушить проблему фінансування Програми протипаводкового захисту в басейні ріки Тиса

"Програма комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиса у Закарпатські області, яка має забезпечити захист населених пунктів та сільськогосподарських угідь, фактично не фінансується з 2013 року, - каже голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. - Тоді зазначена Програма увійшла в Загальнодержавну цільову програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року. В 2013 році лише частково погашено кредиторську заборгованість на виконані в попередньому році роботи. У 2014 будівельні роботи взагалі не виконувались й також частково було погашено 29 відсотків кредиторської заборгованості за виконані роботи в 2012-2013 роках".

За словами керівника краю, у поточному році планується також лише погашення залишку кредиторської заборгованості. Нині двадцять об’єктів, будівництво яких розпочато у 2009-2012 р.р. на суму близько 125 мільйонів гривень, не завершені. Ще на трьох об’єктах, по яким у 2012 році після тендера визначені переможці, роботи не розпочалися, - інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Аби виправити ситуацію з вкрай критичним станом фінансування такої важливої для Закарпаття програми, Геннадій Москаль ініціює зустріч з прем’єр-міністром, міністром екології та природних ресурсів та міністром фінансів. "Необхідно це питання зрушити з мертвої точки", - наголошує Геннадій Москаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів