Життя   • 28 липня 2015 року, 09:38661 ФОТО

Закарпатські держохоронці контролюють порядок під час прийому анкет у патрульну поліцію

З самого ранку у приміщенні обласної ради та адміністрації Закарпатської області було людно. Вже з 9:00 молоді закарпатці вишикувались біля холу у будівлі. Кілька десятків осіб чекали початку реєстрації до підрозділів нової поліції.

Серед присутніх і ужгородець Владислав. Хлопцю – 25, каже, що з дитинства мріяв бути правоохоронцем, - зазначають в УДСО України в Закарпатській області.

- Хочу щось змінити в цьому світі. Прагну допомогти державі подолати корупцію та злочинність в краї. Якщо в мене вийде, то обіцяю з честю нести звання міліціонера, - говорить Владислав.

У руках – документи, а на обличчі – помітне хвилювання. Нічого дивного, адже у багатьох вирішується доля. Ну, а, власне, аби не виникло несподіванок та з метою недопущення порушень правопорядку, вирішальний крок в житті майбутніх поліцейських відбувався під пильним наглядом міліціонерів охорони.

- Одна з основних задач працівників ДСО – не допустити порушення громадського порядку на місцях прийому анкет. Як бачимо, охочих потрапити в лави патрульної служби чимало, тому на випадок виникнення надзвичайних ситуацій ми посили охорону об’єкту обласної ради, - розповів начальник УДСО при УМВС України в Закарпатській області Андрій Литовченко.

Держохоронці сьогодні – в незвичному амплуа. Замість форми хлопці одягнені у сорочки з краватками.

– Готові до запобігання ексцесів та недопущення порушень правопорядку з боку громадян, - каже інспектор-керівник СГ «Титан» Микола Боднар. - Реєстрація стартувала. Наразі все спокійно. Кандидати в лави патрульної служби громадський порядок не порушують, власне, як і відвідувачі установи.

Набір до підрозділів нової поліції розпочався. Усі охочі зможуть подати документи до 11 серпня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів