Голова Закарпатської ОДА зустрівся з духовенством області

Життя  29 липня 2015 року, 17:40 958

Сьогодні у другій половині дня голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль зустрівся зі священнослужителями різних конфесій у краї.

Під час дискусії обговорювалися аспекти співпраці органів влади та духовенства, вирішувалися актуальні питання життєдіяльності громад, - інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Серед важливих, з якими часто стикаються церкви, - затягування процедури оформлення гуманітарних вантажів із-за кордону для благодійних організацій та непосильні тарифи на житлово-комунальні послуги.

Геннадій Москаль поставився з порозумінням до проблем духовенства та пообіцяв посприяти у прискоренні пропуску "гуманітарки", на яку чекають соціально незахищені верстви населення.

Не оминули учасники зустрічі і мукачівські події, які Геннадій Москаль лаконічно охарактеризував так: "Війна на Сході з країною-агресором – це удар у спину України, а корупція, контрабанда та бандитизм у тилу держави – ніж в серце Закарпаття!"

Згадуючи нещодавні часи на попередній керівній посаді на Луганщині, очільник краю розповів представникам духовенства, що ставив у приклад багатонаціональний закарпатський край, де повсякчас демонструється міжконфесійне порозуміння, докладаються спільні зусилля для збереження миру та спокою.

"Якось луганські політики запитали мене, чому я зайшов у католицький храм. Відповів їм, що ходжу в будь-яку церкву. У Криму, до прикладу, навіть пішов у мечеть. Бо до цього зобов’язує посада. Я повинен до всіх ставитися однаково, насамперед", - відверто сказав Геннадій Москаль. І потім додав: "На Закарпатті має значення не те, в яку церкву ходить людина, а те, чому вона туди не ходить!"

Представники духовенства підкреслили, що чим більше прищеплюється духовність людям, тим вища у них відповідальність у житті. Вони звернулися до керівника краю визначити один день для спільної молитви за націю та її майбутнє. Адже, як йдеться у Біблії, люди, які молилися, перебороли ворогів з мечами.

Геннадій Москаль зауважив, що кожна людина має сама себе ідентифікувати, визначити, в яку церкву їй ходити, в яку партію вступати. Ніхто зі своїм статутом в чужий храм не може піти.

"Можна в історію Закарпаття увійти, а можна вляпатися..." - пожартував насамкінець глава Закарпатської адміністрації.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0