Життя   • 29 липня 2015 року, 18:10833

"100 поліцейських нам не допоможуть змінитись", - Золтан Ленд’єл

"100 поліцейських нам не допоможуть змінитись", - Золтан Ленд’єл

Міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл прокоментував інтернет-виданню PMG.ua створення нової поліції на Закарпатті, зокрема, в Мукачеві.

"Коли було представлення проекту нової поліції на Закарпатті Мустафою Найємом в нашому місті, він зауважив, що результати діяльності новоствореногооргану ми зможемо оцінити, коли Мустафі буде 60 років. Особисто мені хотілося б швидших результатів", - каже мер Мукачева.

Градоначальник порівняв спробу реформи з "експериментальним введенням" планової системи економіки, яка діяла в СРСР.

"Згадаємо лише грандіозні проекти всіх народів різних країн. Наприклад, функціонування соціально-економічної реформи, яка будувалася на принципі тільки державної форми власності, тобто так званого соціалістичного устрою. В той час капіталістичне суспільство паралельно розвивалося за принципом провадження приватної форми власності. 70 років експерименту підтвердили неефективність першої моделі суспільства у порівнянні з іншою.

Досвід інших розвинених, сучасних та демократичних країн показав, що для того, щоб змінити країну, потрібні швидкі та ефективні реформи", - стверджує Золтан Ленд’єл.

"Що стосується української поліції, то її недостатньо, щоб щось змінити в нашій державі. До того ж, українці - одні із найбільш незаконнослухняних громадян в суспільстві: ми не платимо податків, шкодимо майно, не дотримуємося правил дорожнього руху. Тож, насамперед, ми мусимо змінитися самі. І у цьому нам ніяк не допоможе сотня нових поліцейських в місті", - з розчаруванням мовив мер міста над Латорицею.

Нагадаємо, що за два дні майже 1400 закарпатців виявили бажання стати поліцейськими. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів