Життя   • 29 липня 2015 року, 20:16823

Сьогодні Геннадій Москаль зустрівся зі словацькими інвесторами

Сьогодні Геннадій Москаль зустрівся зі словацькими інвесторами

Керівник краю Геннадій Москаль зустрівся сьогодні, 29 липня, з представниками словацької компанії «Таксон», аби обговорити втілення на Закарпатті проекту зі створення школи ремесла. Ян Хавлік та Йозеф Мікула прийшли в облдержадміністрацію за підтримкою, адже вкласти інвестиції в наш край вони намагаються вже з початку року, але на заваді стоять бюрократичні перепони.

«Підприємство виготовляє на ринку Євросоюзу обладнання та меблі з нержавіючої сталі – витяжки, столи, лінії видачі харчових продуктів тощо. Наша продукція користується попитом, як у державних соціальних та освітніх закладах так і в промисловості, - каже Йозеф Мікула. - На Закарпатті ми плануємо налагодити виробництво, а також створити школу ремесел - навчати та долучати до виробництва закарпатську молодь. Ці плани плануємо втілити на базі професійно-технічного училища №19. Уже є попередні домовленості і з керівництвом навчального закладу і з Фондом держмайна взяти в оренду одне з приміщень ПТУ, однак за більше ніж півроку всі ці плани так і залишились невтіленими».

Присутній на зустрічі начальник регіонального відділення Фонду Державного майна по Закарпатській області Василь Андрусь поінформував, що всі дії із приміщенням навчального закладу належать до компетенції Міністерства освіти. Тільки зі схвалення Міністерства можливо надати в оренду вільну будівлю ПТУ. Відповідні листи вже надсилалися, однак відповіді за багато місяців так і не дочекалися.

Геннадій Москаль запевнив словацьких підприємців, що зробить все від нього залежне, аби вони змогли інвестувати в наш край. «Нині ми зацікавлені в іноземних інвестиціях так, як ніколи, - наголосив керівник Закарпаття. – Я особисто напишу листа Міністру освіти Сергію Квіту і зв’яжуся з ним, аби він його прочитав і дав позитивну відповідь. Після цього фонд Держмайна почне процедуру оформлення – здійснить незалежну оцінку та встановить суму оренди. Половина з цих коштів, згідно з законом, направлятиметься в державний бюджет. Решту ж ви розподілятимете – на рахунок навчального закладу та на реконструкцію будівлі».

«Якщо ж у вас виникатимуть будь-які проблеми, звертайтеся безпосередньо до мене. Ми одразу їх вирішимо», - запевнив Геннадій Москаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів