Життя   • 30 липня 2015 року, 17:161319

Влада забиває черговий цвях у питанні суспільного розколу, – Віктор Балога

Влада забиває черговий цвях у питанні суспільного розколу, – Віктор Балога

Про це народний депутат України написав на своїй сторінці у Facebook.

"Спочатку все Закарпаття оголосили кланом і повісили ярлик ракової пухлини на тілі держави. Зараз кожного закарпатця оголосили контрабандистом, якого треба забрати в АТО. Під виглядом боротьби з контрабандою повістки вручають громадським активістам, людям з позицією і всім неугодним. В той час, як реальні учасники схем, почувають себе прекрасно.

Питань нема – кожен повинен захищати свою державу, це обов’язок громадянина України. Але, все це дуже нагадує почерк Януковича, коли усіх менеджерів, програмістів, будівельників, священиків, які були на Майдані, наперед оголосили екстремістами і терористами. Так само закарпатців оголосили контрабандистами, щоб з ними було легше боротися. У Києві цьому аплодують стоячи, не розуміючи реально ситуації. А на Закарпатті люди просто шоковані. Влада забиває черговий цвях у питанні суспільного розколу.

А мені усе це нагадує сталінські штрафбати. Заградотрядом, мабуть, будуть служити добре обмундировані і озброєні підрозділи Нацгвардії – на найновіших «Кугуарах».

Ніколи не повірю, що мета цієї «мобілізації» – посилення обороноздатності. Бо якби влада хотіла зміцнити лінію фронту, то вона б ніколи не боролася з добре вмотивованими добровольцями. Замість їх дискредитації, хлопцям потрібно дати зброю, амуніцію, «Кугуари», страховку і хорошу зарплату. І не потрібно буде нікого виловлювати в поїздах і на блокпостах. Але, очевидно, мета цієї кампанії зовсім інша. Відповідно і результат буде не таким, як на нього розраховує хтось у Києві", – заявив Віктор Балога. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів