Життя   • 30 липня 2015 року, 20:35476 ФОТО

Обласні правоохоронці навідалися в дитячий центр "Неємія"

Сьогодні в гості до дітей-переселенців із зони АТО і тих, чиї батьки воюють за Україну завітав керівник закарпатської міліції полковник Сергій Князєв.

В Ужгороді на вул.Верховинській розташований відомий дитячий центр «Неємія». Сьогодні тут відпочивають 130 дітей, з яких півсотні – вихідці з охоплених війною Донеччини та Луганщини, – стверджують у СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Аби розважити дітлахів, до них у гості завітали з цілою культурною програмою, оркестром УМВС і подарунками від міліціонерів. 

"Подібні свята ми влаштовуємо з метою стерти відмінності між сходом і заходом України. Ми всі – одна велика українська родина. Я щиро вам бажаю якнайшвидше повернутись додому, а ми зробимо все для того, аби у ваших рідних містах і селах на сході запанував мир", – звернувся до діток начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв.

Перед юними глядачами спершу виступили експерти НДЕКЦ при УМВС, які продемонстрували їм зразки зброї та вибухівки, а також застерегли, аби діти не брали в руки підозрілі предмети, в яких може бути вибухівка.

Цілу хвилю дитячих оплесків викликали показові виступи бійців міліцейського спецпідрозділу із стріляниною та прийомами рукопашного бою.

У свою чергу дітки намалювали кілька десятків малюнків про Україну та міліцію. Їх передадуть закарпатським міліціонерам, які несуть службу в м.Артемівськ на Донеччині.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів