Життя   • 31 липня 2015 року, 16:56422

Хустські чиновники допомагають переселенцям знайти роботу

Хустські чиновники допомагають переселенцям знайти роботу

Пріоритетним напрямком діяльності служби зайнятості на Закарпатті є надання соціальних послуг та забезпечення трудової діяльності осіб які переміщені з тимчасово окупованої території та зони проведення антитерористичної операції.

Протягом поточного року до Хустського міськрайонного центру зайнятості звернулося 13 осіб зі східних регіонів та з АР Крим. Отримали статус 9 громадян, з яких 8 працевлаштовано. Одна особа з числа внутрішньо переміщених осіб, яка на даний час перебуває на обліку в Хустського міськрайонного центру зайнятості планує в серпні місяці отримати одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.   Розуміючи складну ситуацію, у якій опинились ці люди, фахівці центру докладають всіх зусиль для задоволення їх запитів.

Так, 30 липня 2015 року відбулася виїзна акція Хустського центру зайнятості до відділу соціального захисту Хустської райдержадміністрації для зустрічі з вимушено переміщеними особами. Цього дня фахівці центру зайнятості надали кваліфіковану консультацію мешканці м. Димитров Донецької області Бессоновій Наталії Миколаївні з питань реєстрації в центрі зайнятості та ознайомили її з наявними вакансіями, а також запропонували послугу з отримання через службу зайнятості одноразової виплати для відкриття підприємницької діяльності. Також було проведено анкетування особи, з метою підвищення якості надання послуг державною службою зайнятості.

Джерело: galagov.tv
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів