Життя   • 31 липня 2015 року, 20:24891

Протягом вихідних правоохоронці патрулюватимуть вулиці Мукачева у посиленому режимі

Протягом вихідних правоохоронці патрулюватимуть вулиці Мукачева у посиленому режимі

За вказівкою керівника закарпатської міліції Сергія Князєва мукачівські правоохоронці проводять ряд додаткових профілактичних заходів, спрямованих на стабілізацію оперативної обстановки на території міста та району. Аби забезпечити на високому рівні охорону громадського порядку та спокій громадян, - стверджують у Мукачівському МВ УМВС.

- Міліція у Мукачеві та Мукачівському районі посилено несе службу. До патрулювання залучаємо вдвічі більше нарядів, аби охороняти громадський порядок. Так буде кожні вихідні. Спокій громадян цілодобово оберігатимуть правоохоронці всіх служб міліції разом із активістами громадських формувань, які діють на території Мукачівщини, а також з співробітниками муніципальної поліції, - зазначає т.в.о начальника Мукачівського міськвідділу міліції Михайло Петрище.

Під час інструктажу наряди поінформували про оперативну обстановку в місті, роз’яснили, як діяти в тій чи іншій ситуації, на що варто звертати увагу під час чергування. У кожного наряду свій чітко визначений маршрут.

Михайло Петрище закликав правоохоронців суворо дотримуватись закону. Основне завдання правоохоронців – недопущення скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень на території патрулювання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів