Життя   • 2 серпня 2015 року, 13:561122 ВІДЕО

Голова закарпатського "Правого сектора" звернувся з відеозверненням до Арсена Авакова

Голова закарпатського "Правого сектора" звернувся з відеозверненням до Арсена Авакова

Керівник Закарпатського Правого сектору Олександр Сачко записав відеозвернення до міністра МВС України Арсена Авакова.

"Це відеозвернення створено для того, щоб про нашу позицію знали не тільки бюрократи з МВС, але і вся Україна," - сказав очільник "ПС" Закарпаття.

У "Правому секторі" Закарпаття вимагають надати роз’яснення щодо дій МВС у наступних ситуаціях:

- стосовно конфлікту 11 липня у Мукачеві чотирьом активістам організації висунули підозру за ч.1 ст. 255 та ч. 3 ст 258 Кримінального кодексу України. Чому не висунуто підозру іншій стороні конфлікту - народному депутату Михайлу Ланьо та його людям? Чи проводиться взагалі розслідування цієї справи у даному напрямку? Адже станом на сьогодні затримані тільки четверо активістів "Правого сектора".

- чому не проводиться внутрішнє розслідування щодо дій працівників МВС - як УМВС в Закарпатській області, так і Мукачівського міськвідділу? Для початку хоча би щодо перевищення службових повноважень.

- тривалий час між працівниками УМВС в Закарпатській області та місцевим криміналітетом існують чіткі домовленості та співпраця. Чи проводиться розслідування щодо виявлення цих корупційних зв’язків?

Можна констатувати, що чітких відповідей на ці запитання очікують від А.Авакова не тільки в "Правому секторі", але й громадськість Закарпаття та вся Україна.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів