Життя   • 2 серпня 2015 року, 19:131325

Геннадій Москаль подарував ужгородським парафіянам ікону

Геннадій Москаль подарував ужгородським парафіянам ікону

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль під відкритим небом разом з усіма парафіянами Воскресенського чоловічого монастиря взяв участь у святковому богослужінні з нагоди дня одного з найбільших пророків Старого Заповіту св. Іллі та привітав вірян із цим світлим святом.

Геннадій Москаль подарував архієпископу Мукачівському і Ужгородському Феодору ікону св. Іллі, привезену ним особисто з Києво-Печерської лаври.

Разом з главою краю відвідав службу і в.о. голови Закарпатської облради Михайло Попович.

Губернатор Закарпаття привітав усіх віруючих з престольним святом пророка Божого Іллі та побажав миру і спокою всім на благодатній закарпатській землі. Також він відзначив величезне значення монастиря для ужгородців та подякував Архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора за збереження духовності в Закарпатті.

Останній висловив подяку всім, хто взяв участь у будівництві монастиря, подякував главі краю за цінний подарунок, зазначивши, що ікона буде висіти в самому центральному місці храму і запросив Геннадія Геннадійовича на урочисте відкриття монастиря в наступному році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів