Життя   • 3 серпня 2015 року, 10:00802

Для берегівських безробітних провели міні-ярмарок вакансій

Для берегівських безробітних провели міні-ярмарок вакансій

Основним завданням служби зайнятості є сприяння у підборі підходящої роботи незайнятому населенню та допомоги роботодавцям в укомплектуванні робочою силою та підборі працівників.

Це завдання Берегівський міськрайонний центр зайнятості здійснює організовуючи масові заходи спрямовані на реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення та запровадження нових форм співпраці з цільовими групами громадян.

Однією з таких форм є проведення «Днів відкритих дверей на виробництві» (презентація професій, презентація роботодавців, професіографічні екскурсії, міні-ярмарки вакансій, семінари з вивільнюваними). Цей напрям інформаційно-консультаційної та профорієнтаційної роботи спрямований на ознайомлення безробітних та випускників навчальних закладів з особливостями підприємств міста та району, змістом професій, затребуваних на ринку праці.

У липні 2015 року в рамках «Дня відкритих дверей на виробництві» фахівці Берегівського міськрайонного  центру зайнятості організували проведення 2 виїзних заходів: професіографічної екскурсії та міні-ярмарку вакансій.

30 липня 2015 року відбулася міні-ярмарка вакансій, метою якої було ознайомлення шукачів роботи, зареєстрованих в центрі зайнятості, з умовами праці на виробництві джгутів, надання роботодавцю можливості презентувати власне підприємство, показати соціальне забезпеченняпрацівників та робочі місця, представлені на підприємстві.

На замовлення підприємства неодноразово організовувались міні-ярмарки вакансій та презентації роботодавця з підбору персоналу, які давали змогу роботодавцю оперативно укомплектовувати актуальні вакансії, а зареєстрованим безробітним отримати підходящу роботу.

У міні-ярмарку вакансій взяли участь 28 безробітних, в тому числі: особи без професії, довготривалі безробітні, вимушено переміщені особи. Безробітні ознайомилися з робочим місцем виробника джгутів.

З кожним безробітним, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено індивідуальну співбесіду, під час якої обговорювалися питання заробітної плати, режиму роботи, а також вимог до претендентів на вільні робочі місця. Шукачі роботи висловили подяку фахівцям служби зайнятості за організацію корисного і цікавого заходу.

Джерело: BeregszaszNews
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів