Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Для берегівських безробітних провели міні-ярмарок вакансій

Для берегівських безробітних провели міні-ярмарок вакансій

Основним завданням служби зайнятості є сприяння у підборі підходящої роботи незайнятому населенню та допомоги роботодавцям в укомплектуванні робочою силою та підборі працівників.

ВІДЕО ДНЯ

Це завдання Берегівський міськрайонний центр зайнятості здійснює організовуючи масові заходи спрямовані на реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення та запровадження нових форм співпраці з цільовими групами громадян.

Однією з таких форм є проведення «Днів відкритих дверей на виробництві» (презентація професій, презентація роботодавців, професіографічні екскурсії, міні-ярмарки вакансій, семінари з вивільнюваними). Цей напрям інформаційно-консультаційної та профорієнтаційної роботи спрямований на ознайомлення безробітних та випускників навчальних закладів з особливостями підприємств міста та району, змістом професій, затребуваних на ринку праці.

Реклама

У липні 2015 року в рамках «Дня відкритих дверей на виробництві» фахівці Берегівського міськрайонного  центру зайнятості організували проведення 2 виїзних заходів: професіографічної екскурсії та міні-ярмарку вакансій.

30 липня 2015 року відбулася міні-ярмарка вакансій, метою якої було ознайомлення шукачів роботи, зареєстрованих в центрі зайнятості, з умовами праці на виробництві джгутів, надання роботодавцю можливості презентувати власне підприємство, показати соціальне забезпеченняпрацівників та робочі місця, представлені на підприємстві.

Реклама

На замовлення підприємства неодноразово організовувались міні-ярмарки вакансій та презентації роботодавця з підбору персоналу, які давали змогу роботодавцю оперативно укомплектовувати актуальні вакансії, а зареєстрованим безробітним отримати підходящу роботу.

У міні-ярмарку вакансій взяли участь 28 безробітних, в тому числі: особи без професії, довготривалі безробітні, вимушено переміщені особи. Безробітні ознайомилися з робочим місцем виробника джгутів.

З кожним безробітним, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено індивідуальну співбесіду, під час якої обговорювалися питання заробітної плати, режиму роботи, а також вимог до претендентів на вільні робочі місця. Шукачі роботи висловили подяку фахівцям служби зайнятості за організацію корисного і цікавого заходу.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно