Життя   • 3 серпня 2015 року, 21:111621

Перекриття дороги у Вільхівцях – спланована політична акція, – в.о. голови Тячівської РДА

Перекриття дороги у Вільхівцях – спланована політична акція, – в.о. голови Тячівської РДА

Сьогодні, 3 серпня, декілька десятків мешканців села Вільхівці перекрили автодорогу Бедевля-Нересниця. Таким чином протестувальники намагались звернути увагу керівництва села та району на проблему стану доріг в цьому населеному пункті. Зі слів невдоволених жителів, якщо в інших селах проводяться активні роботи з ремонту доріг, то у Вільхівцях це питання поки що не вирішується. Тож люди вимагали пояснень від місцевої влади. 

Керівники району відреагували на конфліктну ситуацію та одразу приїхали на місце події. З протестувальниками зустрілись в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук, заступник голови Василь Каганець, прокурор Тячівського району Степан Жовнір та начальник РВ УМВС в Тячівському районі Павло Москалюк.

В ході розмови вдалось налагодити діалог з громадськістю, в результаті чого дорогу було розблоковано. Таким чином наразі забезпечено вільний рух автотранспорту в напрямку сіл Бедевля-Нересниця, – повідомляють у прес-службі Тячівської райдержадміністрації.

"Перекриття дороги у Вільхівцях – це ніщо інше, як спланована політична акція, яка має на меті дестабілізувати ситуацію в районі напередодні виборів. Адже на сьогодні на Тячівщині найбільш активно проводиться ремонт доріг, чого не робиться в інших районах області. Майже в кожному населеному пункті розроблено проекти ремонту доріг місцевого значення загального користування, на які передбачено співфінасування з районного та місцевих бюджетів.

За останні два місяці капітально відремонтовано дороги у таких населених пунктах, як: Терново, Тересва, Криве, наразі тривають ремонтні роботи в Дубовому, Усть-Чорній, Калинах, на ділянках автошляху державного значення «Мукачево-Рогатин». До кінця року заплановано зробити ремонт доріг чи не в кожному населеному пункті району, відповідно розроблених проектів та районної програми.

Що стосується дороги у селі Вільхівці та в сусідніх населених пунктах Нересниця, Добрянське, Вільхівці, Лази – то наразі вирішується питання щодо залучення додаткової техніки, людського та фінансового ресурсу, для ремонту доріг на даній ділянці.

Тож підстав для хвилювання у місцевих мешканців не повинно бути. І вдаватися до таких радикальних дій, як перекриття дороги не варто, тому що керівництво району бачить проблему доріг і намагається її вирішувати. Однак, такий маштабний ремонт, який заплановано в районі, неможливо зробити одночасно у всіх населених пунктах Тячівщини.

Тячівська районна державна адміністрація закликає всі політичні сили району не вдаватися до спекуляцій на темі доріг та інших соціальних питаннях населення, маніпулюючи громадською свідомістю, оскільки їх ремонт фінансується за бюджетні кошти. 

Варто наголосити, що питання довіри до місцевої влади, яке теж сьогодні стало актуальним, потрібно вирішувати цивілізованим шляхом, за допомогою віче чи сільських зборів, не вдаючись до перекриття доріг і не порушуючи чинне законодавство", – зазначив в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів